Gıda Ürünleri Paketi


Demo için TıklaHTML5 & Mobil Uyumu

Hazır web siteniz tüm bilgisayar ve tarayıcılarda, mobil cihazların hepsiyle uyumludur. Yazılım hazırlanırken tüm cihazlara uyumluluk özellikle test edilerek hazırlanmıştır.


Değişebilir Tasarım

Hazır web sitesi paket tasarımınızı dilediğiniz an değiştirebilirsiniz. Yönetim panelinden onlarca farklı template(şablon) arasından beğendiğinizi seçin, anında değiştirin.


Banner ve Slayt Yönetimi

Sisteme kendi hazırladığınız banner ve slaytları yükleyebilir, isterseniz kayıtlı olanlardan seçebilirsiniz.Herşey zevkinize kalmış.


Sınırsız Kategori, Sayfa Oluştur

Paketlerimizde SıNır YOK, istediğiniz kadar üst sayfa, o sayfalara bağlı alt sayfalar oluşturabilirsiniz.Sayfalara resimde ekleyebilirsiniz.


Kolay Yönetim, Üstün Tasarım

Hazır web sitenizi yönetmek için uzmanlık bilgisine gerek yok. Bilgisayar, telefon ve tabletinizden web sitenizi kolayca yönetebilirsiniz.Takıldığınız her noktada, destek ekibimiz size 7/24 destek vermeye hazır.


Arama Motoru Dostu SEO

Sitenizin tasarımı kadar, internette arandığında çıkması da oldukça önemlidir. Bu nedenle siteniz arama motoru uyumlu hazırlanır ve Arama Motorlarına bildirimi yapılır.


Ücretsiz Alan Adı,Sınırsız Alan ve Trafik

Sistemimizde, adil kullanım dahilinde web alanı ve trafik sınırsız sunulmaktadır. Lütfen sınırlı özellikler sunan firmalarla ile fiyat kıyaslaması yapınız. Dilediğiniz kadar res


Teknik Destek Sürekli Yanınızda

Takıldığınız noktalar, telefonla, canlı destek ve e-posta yoluyla sürekli destek alabilirsiniz.


Alan Adınızı Kullanabilirsiniz

Kendinize ait .com, .net, .com.tr vb. istediğin alan adlarınız varsa, bunları sistemimizle birlikte kullanabilirsiniz. Alan Adınız yoksa, hazır web paketimizi alırken ücretsiz sunmaktayız.


Son Sürat İnternet

Hazır web yazılımımız, yüksek teknolojili sunucularda çalışmakta ve ziyaretçileriniz sitenize anında ulaşıp, hızlıca açabilmektedir.


Türk Ticaret Kanununa Uyumlu

Hazır Web sitesi paketlerimiz, yeni Türk Ticaret Kanununa uyumlu olarak hazırlanmış ve ticari belge,bilanço vs ekleyebileceğiniz bölümleri bulunmaktadır.


Yerli Yazılım

Yazılımlarımız tamamen yerli ve Türkçe altyapılıdır. Hazır web paketleri gibi Wordpress joomla altyapıları gibi karışık yabancı sistemler değildir